• Найважливіше питання Чорткова можуть вирішити без думки громади

Найважливіше питання Чорткова можуть вирішити без думки громади

16 Квіт, 2018 \\ Чортківський р-н

Невдовзі Чортків може отримати історико – архітектурний план міста. Наступного тижня мерія планує провести з цього питання громадські слухання.

Це обов'язкова процедура, передбачена законом, яка передує прийняттю документу. Під час слухань громада міста має висловити своє бачення щодо історико-архітектурного плану міста.

Та, очевидно, не всі чортківці зможуть донести свою думку до керівництва Чорткова. Річ у тім, що слухання призначено у робочий час. Умисне це зроблено чи ні, важко сказати. Однак, фракція "Об'єднання "Самопоміч" у Чортківській міській раді підготувала звернення щодо зміни часу проведення громадських слухань.

- Залучення громади до громадських слухань для обговорення питань щодо подальшого розвитку нашого міста є пріоритетним у побудові демократичного суспільства. Тому громадські слухання, які призначено на 17 квітня 2018 року на 15:00 годину, темою яких є, зокрема, обговорення проекту історико – архітектурного опорного плану міста Чорткова – є надзвичайно важливою подією, яка повинна проводитися за участі громади міста.

Проте, на нашу думку, досить невдало вибрані день, час та місце проведення громадських слухань, оскільки вони заплановані на будній день та в робочий час! Тому більшість громадян міста будуть відсутніми на громадських слуханнях, що є порушенням їх конституційних прав бути долученими до вирішення питань, які пов’язані із розвитком міста, - йдеться у зверненні.

Представники "Самопомочі" пропонують перенести громадські слухання на вихідний день, зокрема на неділю 22 квітня 2018 року на 13 год і провести їх у приміщенні районного будинку культури імені К.Рубчакової.Повернутися до списку