• Чортківським школярам показали «Реалії війни на Сході»

Чортківським школярам показали «Реалії війни на Сході»

12 Бер, 2018 \\ Чортківський р-н

Непросту тему обговорили з чортківськими школярами організатори фотовиставки «Реалії війни на Сході». Що насправді відбувається у зоні бойових дій, якою є ціна нашої свободи, як живеться простим людям у прифронтовій зоні – про це дітям розповіли світлини.

Фотовиставка включає понад сто світлин. Її підготував відомий фотограф, член спілки фотографів України Микола Лановега. Він у складі команди благодійного фонду «Бонум» та активістів громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» (Чортків) регулярно буває на Сході.

- Виїжджаємо винятково на передові позиції – Світлодарська дуга, Мар’янка, Водяне, Піски. З кожної поїздки Микола Лановега привозив фотографії. Раз за разом і зібралась ціла колекція. В основному світлини присвячені темі наслідків бойових дій, зокрема, обстрілів. Також розповідають про побут наших військових – казарми, землянки. Багато уваги приділяємо дитячим будинкам, дітям, які живуть у прифронтовій зоні, - каже співорганізатор виставки Олег Кушнір.

Активісти вирішили поділитися враженнями з молоддю, тому почали організовувати виставки та пізнавальні зустрічі. Минулого тижня такий захід відбувся у чортківський дитячій бібліотеці.

- Мали хорошу нагоду поспілкуватися з старшокласниками. Говорили про ситуацію на Сході, відповідали на запитання учнів, спілкувалися на тему патріотизму та ситуації на Сході, - каже Олег Кушнір.

Планується, що такі зустрічі у бібліотеці стануть регулярними. Виставка вже охопили усі навчальні заклади Чорткова та частину шкіл у районі. Далі роботи представляють у сусідній Івано-Франківській області (Івано-Франківськ, Тлумач, Делятин). Після цього вона помандрує іншими областями країни.


Повернутися до списку