• Школярі з Борщівщини відправлять піхотинцям особливі прапори

Школярі з Борщівщини відправлять піхотинцям особливі прапори

19 Квіт, 2018 \\ Борщівський р-н

Відкритий патріотичний урок для учнів дев’ятих класів провели у Борщеві. Дітям показали невеличкий документальний фільм про командира батальйону Вадима Сухаревського та розповіли про військову підготовку молоді.

Організатори та школярі обговорили тему війни, яка продовжується на сході України, роль української армії в боротьбі за незалежність нашої держави. Також увагу привернули фізичній та військовій підготовці молоді до строкової служби в лавах ЗСУ та волонтерській допомозі нашим воїнам.

Найбільше дітей зацікавили відеоматеріали про 503 окремий батальйон морської піхоти України, комбата Вадима Сухаревського та його бойових побратимів. Для них діти підготують подарунок. Вони планують розписати десять прапорів і передати їх бійцям. На прапорах школярі залишать свої побажання військовим, вірші, слова підтримки. Як тільки діти закінчать роботу, прапори передадуть бійцям.

- Такі акції ми проводимо безперервно, протягом року. Вперше освята прапорів відбулася на День молоді. Потім на свято Івана Хрестителя, Дня незалежності, День міста, Покрови, - розповідає один із організаторів Іван Грицак. – Хлопців це підбадьорює. Вони розуміють, що не самі. Тут про них думають та хвилюються.

Тематичні уроки відбулися у рамках волонтерського проекту «Подаруй солдату прапор» спільно з педколективом Борщівської ЗОШ № 1. З дітьми спілкувалися Дорож Анатолій (капітан ЗСУ, заступник комісара Борщівського райвійськомату, ветеран АТО) та Соррентіно Світлана (голова ГО Самооборона Борщівського р-ну, волонтер)


Повернутися до списку