• Передвеликодня акція у Борщеві: містян закликають поділитися найнеобхіднішим з ближніми

Передвеликодня акція у Борщеві: містян закликають поділитися найнеобхіднішим з ближніми

6 Квіт, 2018 \\ Борщівський р-н

Великдень – час духовного піднесення. Час милосердя і можливість проявити турботу про інших. Цю нагоду не опустили і організатори акції «Потребуєш-візьми, можеш – поклади» у Борщеві.

Це перш за все можливість людям подякувати Богу за все та допомогти тим, хто перебуває у потребі, кого спіткали важкі життєві обставини. Для цього у декількох торгових закладах Борщева організатори розмістили спеціальні благодійні полиці. Ті, хто мають можливість можуть, поділитися необхідним з іншими.

На жаль, через скрутне становище багато людей не можуть купити найелементарніше. Не кажучи вже про святкові делікатеси. Це сумно. Тому ми пропонуємо проявити милосердя і поділитися з потребуючими, хто чим може, адже віра без добрих діл мертва, - каже один з організаторів акції Ярослав Ярмолик .

Небайдужі можуть залишати на полицях продукти харчування, засоби гігієни та інші важливі для людей речі, а ті, кому вони не по кишені, можуть забрати їх безкоштовно. У той же час організатори просять не залишати продукти, які швидко псуються або мають короткий термін придатності та зберігання яких не відповідає температурному режиму. Бо існує ризик, що ними так ніхто не скористається, а старання людей, які проявляють турботу про інших, будуть марними. Натомість не зайвими будуть крупи, макарони, цукор, консерви, у помірній кількості фрукти та овочі.

Полиці розміщенні в таких магазинах населених пунктів:
м.Борщів
"Смак"
"Стандарт"
"Великий кошик"
"СООР"
с.Вовківці "Теко"
с.Цигани "ПП Голубець"Повернутися до списку