• На Борщівщині сотні людей зібралися на фільм просто неба

На Борщівщині сотні людей зібралися на фільм просто неба

14 Серп, 2018 \\ Борщівський р-н

Понад триста людей зібралися у селі Іванків, що на Борщівщині, на показ фільму під відкритим небом. Ідея на стільки сподобався глядачам, що організаторам довелося провести ще один незапланований показ.

Показ фільму в Іванкові організували представники «Самопомочі» спільно зі старостою села Василем Паламарем.

- У нас проводяться різні молодіжні заходи. Молодь згуртована. Є успішний досвід роботи з американськими проектами. Власне обладнання, на якому демонструвався фільм, це допомога американців нашій молоді. Проектор надзвичайно вартісний, - каже Василь Паламар.

Для показу обрали комедію. Кіносеанс відбувся на сільському стадіоні. На показ приїхали люди й з навколишніх сіл.

- У нас люди й так переобтяжені різними клопотами, тому вирішили трохи розслабити їх і показати щось легке та веселе, тому обрали комедію, каже Василь Паламар.

Таке дозвілля, на стільки сподобалось людям, що вони попросили організаторів про ще один показ – для найменших глядачів. Відтак уже наступного дня на тому ж місці відбувся показ мультфільму, на який прийшли більше сотні дітей з батьками.

- Я дуже задоволений тим, що у нас така активна та ініціативна молодь. У них багато цікавих ідей та планів, тому підтримуватимемо їх у їхніх починаннях. Радію, що у нас є така співпраця. Це гарний початок, - каже керівник Борщівського районного осередку «Об’єднання «Самопоміч» Володимир Чугаєвський.


Повернутися до списку