• Кращим футболістам Борщівщини вручили кубок від воїнів, волонтерів та ветеранів

Кращим футболістам Борщівщини вручили кубок від воїнів, волонтерів та ветеранів

16 Жов, 2018 \\ Борщівський р-н

На Борщівщині відбувся відкритий районний турнір з міні-футболу. Спортивні змагання провели з нагоди свята Покрови та Дня захисника України, а присвятили турнір пам’яті загиблого захисника Михайла Григоришина.

Змагання пройшли у рідному селі бійця – в Панівцях. За першість боролися 12 команд з різних шкіл району. Відомого борщівського волонтера Івана Грицака на турнір запросили для особливої місії. Він вручав нагороду кращому гравцю турніру. Кубок мав символічне значення і виготовлений з врахуванням побажань бійців, волонтерів та ветеранів.

Підставка для нагороди виконана з гільзи від танка та трьох гільз від зенітної установки.

- Звичайно, кубок це цінна річ. З часом він убуде нагадувати про турнір і про перемогу, але військовий кубок буде вдвічі ціннішим. Він нагадуватиме, не тільки про перемогу, а й про тих, кому він присвячений. Хто віддав своє життя за мир та незалежність України. Завдяки кому сьогодні над нашими головами мирне небо, - каже Іван Грицак.

За підсумками турніру, перше місце виборола команда з села Кудринці. Крім кубка за перемогу, медалей та грамот, вона отримала великий перехідний кубок, який вручатиметься щорічно переможцю турніру, який організатори вирішили зробити традиційним. Всі учасники турніру отримали пам`ятки з життєписом земляка-героя і його фото.

DSC05874.JPG

DSC05861.JPG


DSC05841.JPG

Повернутися до списку