• Борщівські волонтери передали солдатам колекцію ікон

Борщівські волонтери передали солдатам колекцію ікон

18 Січ, 2019 \\ Борщівський р-н

Колекцію з 12 ікон на військову тематику із серії «Соборна Україна» передали у тернопільську військову частину волонтери з Борщівської самооборони. Подарунок відправлять на схід бійцям 44-ої артилерійської бригади.

Неодноразово представники Борщівської Самооборони, Борщівського осередку «Самопоміч» спільно з головою Мельнице-Подільської ОТГ Володимиром Боднарчуком, директором Мельнице-Подільського будинку дитячої творчості Ольгою Дудкевич та вихованцями закладу організовують заходи для наших військових.

DSC_0773.JPG

Цього разу діти прийшли до бійців 44-ої бригади з колядою та виставою. До постановки готувалися майже місяць: вчили ролі, шили яскраві костюми, готували подарунки. Після коляди представники Самооборони передали бійцям подарунок - унікальну колекцію ікон.

DSC_0769.JPG

Її формували протягом двох років. Ініціатором виступили представники молодіжного крила Борщівської Самопомочі - Діана Рак та Іванна Корпан. Вони звернулися до отця Івана Сабали, який є настоятелем храмів у селах Висічка та Ланівці. Там і оголосили про збір коштів.

- Колекція включає 25 іконок. На них - Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий, Богородиця з Покровою, святі, які мали відношення до військових, - розповідає волонтер Борщівської Самооборони Іван Грицак. - На іконі зображені лікарі, князі, воїни. Серед них, зокрема, тернопільський святий Арсен Річинський, який був лікарем і допомагав військовим. Тут є свята Анастасія з Миколаєм, вони є помічники всіх полонених, свята Варвара, з давніх-давен її просять не загинути несподіваною смертю.

Ці ікони у найближчі дні передадуть на схід України, де служать наші артилеристи.

DSC_0750.JPGПовернутися до списку